• 0535 053 57 88

Hizmetler

TURKUAZ HİZMETLERİ

Turkuaz Araç Kiralama, Erzurum’da araç kiralamanın öncü firmalarındandır. Aynı zamanda Assist Car Rental’in Erzurum bayisi olan Turkuaz Rent A Car, kurumsal araç kiralamada sektörünün zirvesindedir. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız, Erzurum içi oto kiralama, Erzurum Havalimanı araç kiralama, özel günlere araç kiralama gibi tüm hizmetleri kendinizi özel hissedecek şekilde vermektedir.

NELER YAPIYORUZ?

  • Kurumsal Araç Kiralama
  • Havalimanı’ndan Araç Kiralama
  • VIP Transfer Hizmeti
  • Kurumsal Filo Kiralama
  • Özel Günlere Araç Kiralama
  • Düğün Arabası Kiralama
  • Son Model Lüks Araçlar
  • Şoförlü Kiralama Hizmeti
turkuaz özel araç kiralama
turkuaz şoförlü araç kiralama

Biz Kimiz?

Turkuaz Araç Kiralama, uzun yıllardır Erzurum’da hizmet veren ve benimsediği kalite, güven ve müşteri memnuniyeti politikası ile sektöründe kurulduğu ilk andan itibaren itibar gören büyük bir firmadır. Kurumsal kiralama anlayışını hep sürdürerek sektöründe kalıcı bir yer elde etmiştir. Turkuaz Araç Kiralama, Türkiye genelinde kurumsal araç kiralama ağı olan Assist Car Rental firmasının Erzurum bayisidir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Kaliteli Hizmet

Turkuaz Araç Kiralama Erzurum’da sektörünün öncü firmalarından biridir. Assist Car Rental’in Erzurum bayisi olan Turkuaz, kalite ve güveni kendine ilke edinmiştir.

Havalimanı Araç Kiralama

Müşterilerimize uçaktan indiklerinde araçlarını teslim ediyoruz. Seyahatleri bittikten sonra da havaalanında teslimi sağlayarak aracımızı teslim alıyoruz.

Son Model Araçlar

Müşterilerimize daima üstün hizmet vermenin en önemli yollarından biri kendimizi son model araçlarımız ile hep en güncel tutmamız.

VIP Transfer Hizmeti

Özel ve seçkin müşterilerimizi lüks araçlarımızla istedikleri yerden alıp istedikleri yere güvenli ve kaliteli bir hizmet ile ulaştırıyoruz.

Kurumsal Kiralama

Müşterilerimize filomuzdan seçmiş oldukları araç ile birlikte deneyimli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş özel şoförlerimizle hizmet vermekteyiz.

Filo Kiralama

Kurumsal firmalara satın alma işleminden çok çok daha uygun fiyatlara son model araçlarımızla filo kiralama hizmetleri sunmaktayız.

SORUNUZ MU VAR? ARAYIN VEYA YAZIN...
Bize Yazın
0442 237 40 74
Rezervasyon için hemen arayın!
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!